AgaMkwadrat

Agnieszka Michalczyszyn

Ceniona stylistka i hairdesigner. Jej prawdziwą pasją jest fryzjerstwo. Wszystko co w życiu osiągnęła, poparte jest latami ciężkiej pracy. Od 2003 roku prowadzi własny salon w Toruniu, który jest jednym z liderów na rynku profesjonalnych usług fryzjerskich. W 2013r. zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach Polski we fryzjerstwie. Rok później osiągnęła wspaniały wynik na mistrzostwach świata we Frankfurcie, gdzie zajęła 8 miejsce. Autorka niesamowitych stylizacji wykorzystywanych w wielu produkcjach telewizyjnych; ‘You Can Dance’, ‘Celebrity Splash!’, czy w filmie „Ekscentrycy”.

Z pasją i zaangażowaniem rozwija własną markę odzieżową, tworzoną dla niezależnych i pewnych siebie kobiet i mężczyzn. Jej ubrania projektowane są z myślą o osobach niebojących się iść pod prąd, które cenią sobie jakość, wyjątkowy styl i wygodę. Wszystkie produkty sygnowane marką Michalczyszyn powstają w Polsce.

Ewa Fydrych – senior stylist

Swoją przygodę z fryzjerstwem Ewa rozpoczęła w 2006 r.  Zaraża pasją, precyzją w pracy i energią. Pozytywny Pracoholik, bo kocha włosy. Jak sama mówi: „Fryzjer to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie”. W stylizacjach zawsze dąży do ideału. Ewka dba o wizerunek kobiet, mężczyzn i dzieci. Dzięki niej przechodzą niezwykłe metamorfozy. Kreuje fryzury, które dają poczucie wolności i własnego, niepowtarzalnego stylu, zachowując swobodny charakter włosów z możliwością szybkiej zmiany stylizacji. Charyzma Ewy oraz jej doświadczenie które zdobywała u boku Agnieszki Michalczyszyn, pracy przy pokazach mody, filmie, programach telewizyjnych, szkoleniach międzynarodowych stanowią silne wsparcie teamu Michalczyszyn Hair. W życiu kieruje się zasadą: Jeśli szczęście nie chce do ciebie przyjść, wyjdź mu naprzeciw.

Elżbieta Gajewska – senior stylist

14519807_1196074043783049_6874383133613059556_n Z Agnieszką Michalczyszyn związana jest od 2003 roku. Elżbieta Gajewska w życiu kieruje się zasadą – niemożliwe nie istnieje! We fryzjerstwie pracuje od 20 lat, w życiu stawia na jakość. Ta sama zasada dotyczy jej pasji – pracy, która pozwala jej realizować się na kilku płaszczyznach. Systematyczny rozwój umożliwia jej czuć się dobrze zawsze i niezależnie od wszystkiego, być obecną i cieszyć się każdą chwilą. Ważna jest dla niej równowaga wszystkich ścieżek rozwoju. Dziecięce marzenia, które przerodziły się w pasję, miłość i pracę na najwyższych obrotach… Doświadczenie zdobywała pracując u boku Agnieszki Michalczyszyn, uczestnicząc w szkoleniach czołowych Akademii fryzjerskich Polski i Świata. Ela jest sumienna, Pracowita i dobrze zorganizowana. Nie brakuje jej również niezbędnej w tym zawodzie fantazji i poczucia humoru. Nasza MADAME BARBER! Pasjonatka fryzjerstwa męskiego i jak sama mówi: „Fryzjerstwo męskie sprawia mi więcej satysfakcji i cieszę się, że mogę oddać się tej pasji bez reszty”. Kompleksowa usługa barberska to taka, w której klient będzie dopieszczony do ostatniego włoska i w pełnym zaufaniu zasypia na fotelu, a raczej rozpływa się.

Monika – I stopień

monikaMamy przyjemność poinformować was, że do naszego zespołu oficjalnie dołączyła kolejna wyjątkowa i niezwykle utalentowana osoba. Monika o swojej pasji mówi: „W kontakcie z włosami cenię to, iż każde są inne, i można wykorzystywać ich naturalne, wrodzone właściwości. Zapraszamy!

Daniela Guzińska – I stopień

14520614_1200881449968975_2124985332276690237_nKochani kolejna wspaniała i utalentowana osoba dołączyła do naszego zespołu – Daniela Guzińska. Niech was nie zwiedzie delikatna uroda, ta drobna kobietka to prawdziwa wojowniczka, która mierzy wysoko i wie, że sukces wymaga poświęceń! Jak sama o sobie mówi, jest szczęśliwym człowiekiem, gdyż robi to, co naprawdę kocha – fryzjerstwo jest jej życiową pasją, a specjalizuje się w koloryzacji. Dla Danieli liczy się JAKOŚĆ nie JAKOŚ! Niezwykle sympatyczna i uczynna. To jej pierwsza poważna praca, jest bardzo wdzięczna, że ma możliwość pracować w zespole Michalczyszyn Hair. Ma również na swoim koncie odbyty staż w prestiżowym Francuskim salonie oraz szereg przebytych szkoleń i warsztatów. Serdecznie zapraszamy – skorzystaj już dziś i kup voucher na usługi fryzjerskie Danieli w akcji 100% talentu – 50% ceny.

hair